جمعه ١٣ تير ١٣٩٩

 
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
اخبار > جلسه شورای هماهنگی بانک ها


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه شورای هماهنگی بانک ها

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان قم , جلسه شورای هماهنگی بانک ها با حضور آقایان: اورجی مدیرکل مدیریت بحران استان, بلدی مدیرک بنیاد , خاکساری مدیریت شعب بانک مسکن استان,  نمایندگان بانکهای ملی , ملت, صادرات, سپه, رفاه و سرپرستان دفاتر نمایندگی به منظور تســريع و تسهيل در روند پرداخت تســهيلات طرح ويژه بهسازى مسكن روستايى و همچنين سایر موارد فیمابین در سالن جلسات بنیاد مسکن تشکیل شد.
در ابتدا بلدی مدیرکل بنیاد مسکن ضمن خیر مقدم به اعضای جلسه گزارشی در خصوص خسارات و بارندگی های اخیر ارائه نمود.  ایشان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری بانک های عامل با بنیاد , یکی از مشکلات طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی را عدم قبول ضمانت سفته زنجیره ای از طرف بعضی از بانکهای عامل دانست و گفت: اگرشرایط  پرداخت تسهیل شود متقاضیان بیشتری می توانند از این طرح بهره مند شوند.
وی در ادامه گفت : در سال‌جاری تعداد 1000 سهیمه به استان اختصاص داده شده که تعداد 607 سهمیه به بانک های عامل ابلاغ شده و تعداد 303 متقاضی جهت دریافت تسهیلات نوسازی به بانک معرفی گردیده است.
بلدی خاطرنشان کرد:تسهیلات احداث واحد مسکونی در مناطق شهری 50 میلیون تومان پیش‌بینی شده و تسهیلات برای واحدهای احداثی در روستاها نیز 40 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.
در این جلسه اروجی مدیرکل مدیریت بحران استان با تقدیر از تعامل و همکاری بانک ها در پرداخت تسهیلات به متقاضیان بازسازی و مقاوم سازی اماکن مسکونی خسارت دیده ناشی از بارندگیهای اوایل سالجاری ، بر قبول ضمانت زنجیره ای و پیگیری استقرار دستگاه خود پرداز در روستاهای استان تاکید کرد.


١٦:٢٠ - يکشنبه ١٩ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٧٥٧    /    تعداد نمایش : ١٥٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: