يکشنبه ٣٠ تير ١٣٩٨

 
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
اخبار > برگزاری جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستای جنداب از توابع بخش سلفچگان


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستای جنداب از توابع بخش سلفچگانبه گزارش روابط عمومی بنياد مسکن انقلاب اسلامی استان قم ، جلسه ای با حضور آقایان: بلدی مدیر کل بنیاد استان, رحمانی معاون عمران روستایی, علی محمدی سرپرست دفتر نمایندگی, دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای جنداب در دفتر مدیرکل تشکیل گردید.
مهندس بلدی، مدیر کل بنیاد مسکن استان در ابتدای این جلسه با اشاره به اقدامات و فعالیتهای بنیاد مسکن در سطح روستاهای استان، شورای اسلامی روستاها را حلقه واسط بین بنیاد و مردم دانستند و ابراز داشتند: رویکرد بنیاد مسکن استان در خصوص اجرای پروژه در روستاها با توجه به محدودیتهای اعتباری و حجم بالای پروژه ها، مشارکت دهیاران و شورای اسلامی روستاها با بنیاد مسکن استان را می طلبد . ایشان همچنین با اشاره به وقوع سیلابهای اخیر و پیشگیری از حوادث ناشی از آن ، مقاوم سازی مسکن روستایی را یک اولویت برای شوراها , دهیاران و مالکان واحدهای  فرسوده و غیر مقاوم دانستند.
ایشان همچنین با بیان اینکه بنیاد مسکن استان آماده پرداخت تسهیلات ۲۵۰ میلیون ریالی جهت ساخت و نوسازی مسکن روستائیان است، ابراز داشتند: این تسهیلات با بازپرداخت ۱۵ ساله، با کارمزد ۵ درصد، بدون نوبت و سپرده گذاری جهت ساخت واحد مسکونی بنا به پیشرفت فیزیکی و با تایید مهندسین ناظر بنیاد مسکن استان پرداخت می شود.
در این جلسه که به منظور  تصمیم گیری در خصوص اسناد مالیکت زمینهای روستایی- اراضی تصرفی و ... برگزار گردید پس از بحث و  بررسی مقرر گردید مساعدت لازم از طرف ارگانهای ذیربط به منظور تسریع و تسهیل مراحل صدوراسناد مالکیت صورت پذیرد.

 


١٢:٣٠ - چهارشنبه ٢١ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ٦٥٩    /    تعداد نمایش : ١٢٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: