دوشنبه ٠١ بهمن ١٣٩٧

 
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
اخبار > واگذاری زمین جهت ایجاد اشتغال پایدار در روستاها


  چاپ        ارسال به دوست

واگذاری زمین جهت ایجاد اشتغال پایدار در روستاها

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم در دیدار با مدیر شعب بانک کشاورزی :
جهت ایجاد اشتغال پایدار در روستاها آماده واگذاری زمین می باشیم
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم ، آقایان صالحی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و آشتیان معاون پشتیبانی با آقای خانی مدیر شعب بانک کشاورزی دیدار کردند.
در ابتدای جلسه آقای صالحی گزارش کاملی از پروژه های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در روستاها وشهر قم ارائه نمود و با اشاره به زلزله اخیر در غرب کشور گفت : اگر بتوانیم با همکاری بانک های عامل و پرداخت تسهیلات طرح ویژه نوسازی و بهسازی ، اماکن روستایی استان را مقاوم سازی کنیم در مواقع بحران و زلزله کمترین تلفات انسانی و مالی را خواهیم داشت.
در ادامه جلسه آقای خانی مدیر شعب بانک کشاورزی با اشارهبه اینکه دستگاه های خدمات رسان به ویژه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در روستاها بسیار خوب کار کرده اند گفت : ماباید در روستاها منابع کسب درآمد ایجاد کنیم  و روستاییان اشتغال داشته باشند.
در این جلسه آقای صالحی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم گفت : در راستای اشتغال پایدار در روستاهای استان می توان با واگذاری واگذاری زمین از طرف بنیاد مسکن و پرداخت تسهیلات معشیت محور توسط بانک کشاورزی به احداث کارگاه های کوچک خود اشتغالی  در روستاهایی که پتانسیل دارند کمک کنیم.
در پایان جلسه بعد از بحث و کقتگو در خصوص اشتغال پایدار در روستاهای استان مقرر گردید جلسه ای با جهاد کشاورزی برگزار و برای پرداخت تسهیلات و واگذاری زمین  جهت ایجاد  گارگاه های  در روستاهای استان و مهاجرت معکوس روستاییان از شهر به روستا برنامه ریزی شود.

 


١١:٠٢ - يکشنبه ١٢ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٥٢٤    /    تعداد نمایش : ٣٤٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: