چهارشنبه ٠١ ارديبهشت ١٤٠٠
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
اخبار > بررسی آخرین وضعیت پیشرفت پروژه های مسکن اقدام ملی با حضور مهندس حق شناس معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن کشور


  چاپ        ارسال به دوست

بررسی آخرین وضعیت پیشرفت پروژه های مسکن اقدام ملی با حضور مهندس حق شناس معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن کشور

به گزارش روابط عمومي بنياد مسکن استان قم جلسه ای با حضور آقايان: مهندس حق شناس معاون مسکن شهري بنياد مسکن کشور ، خانم مهندس دهقانی مدیرکل مسکن شهری و حساب 100, مهندس بلدی مدير کل ، رضوانپور معاون مسکن شهری , معاونین و کارشناسان راه و شهرسازی و مشاور طرح به منظور بررسی نقشه های اجرایی پروژه مسکن اقدام ملی در 17 هکتاری پردیسان تشکیل شد.
در اين جلسه آقاي مهندس بلدی گزارشی از وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه های مسکن اقدام ملی به صورت جداگانه ارائه نمود و گفت: در حال حاضر با تمام توان و با تکیه بر پتانسیل ها و ظرفیت های موجود به ویژه نیروهای فنی و با تجربه در تلاش برای پیشبرد پروژه های  زیتون 6 ,7,8, 9و 10 هستیم.
وی در ادامه گفت: در مقوله پیشبرد اهداف طرح اقدام ملی مسکن همکاری و تعامل بسیار خوبی با اداره کل راه و شهرسازی انجام شده است.
سپس مهندس حق شناس معاون امور مسکن شهری , با ابراز رضایت از فعالیت های بنیاد مسکن در پیشرفت پروژه های اقدام ملی مسکن استان گفت: باید مشکلات شیوه صدور پروانه ساختمانی با رعایت موارد مندرج در تفاهم نامه برطرف شود و در طراحی و تهیه نقشه پلاک ها باید متراژ پارکینگ و آسانسور نیز در نظر گرفته شود.
لازم به ذکر است در  پایان جلسه با حضور معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن کشور از پروژه های مسکن اقدام ملی در دست احداث و آماده سازی زمین پرژوه 17 هکتاری نیز بازدید به عمل آمد.


١٥:٠٣ - سه شنبه ١٢ اسفند ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٢٢    /    تعداد نمایش : ٤١٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: