چهارشنبه ٠١ ارديبهشت ١٤٠٠
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
اخبار > بررسی طرح اقدام ملی مسکن با حضورمعاون وزیر و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن وزارت راه و شهرسازی و استاندار قم


  چاپ        ارسال به دوست

بررسی طرح اقدام ملی مسکن با حضورمعاون وزیر و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن وزارت راه و شهرسازی و استاندار قم

 به گزارش روابط عمومی بنیادمسکن استان قم، جلسه ای با حضور آقایان: دکتر مهرآبادی معاون وزیر و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن وزارت راه و شهرسازی , دکتر سرمست استاندار قم , جلالی رئیس شورای شهر قم , دکتر سقائیان نژاد شهردار قم , مهندس صبوری مدیرکل راه و شهرسازی استان, مهندس بلدی مدیرکل بنیاد مسکن استان بمنظور بررسی طرح های زیربنایی استان و طرح اقدام ملی مسکن در سالن جلسات استانداری قم تشکیل گردید.
در این جلسه بهرام سرمست با اشاره به توافق صورت گرفته در این جلسه برای بررسی موارد اختلافی بین شهرداری و راه و شهرسازی در جلسه آتی هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن ادامه داد: تخصیص جلسه ای برای رسیدگی به مسائل قم، نشان از عزم معاون وزیر راه و شهرسازی در حل مشکل ها دارد.
در ادامه مهندس بلدی مدیرکل بنیاد مسکن استان گزارشی از آخرین وضعیت پیشرفت پروژه های طرح اقدام ملی ارائه نمود و گفت: هدف  از اجرای طرح اقدام ملی مسکن کمک به قشرهایی است که در تهیه و تأمین مسکن مشکل دارند.
وی افزود: خدمت به مردم و آبادانی شهر جزو اصلی ترین ماموریت ها و وظایف دستگاه ها در حوزه مدیریت شهری است و طرح این مسائل نباید خللی در فرآیند ماموریت ها ایجاد و مردم رو دلسرد کند.
در ادامه جلسه صبوری مدیرکل راه و شهرسازی استان قم در خصوص اقدامات و عملکرد این اداره کل گزارش ارائه کرد و گفت: اتصال انتهای بلوار 75 متری عماریاسر به آزادراه امیرکبیر و الحاق اراضی 560 هکتاری مجاور پردیسان برای تولید مسکن به شهر از مهمترین برنامه های آتی این اداره کل خواهد بود.
سپس دکتر مهر آبادی مدیرعامل سازمان ملی و زمین گفت: طرح اقدام ملی تولید مسکن را تدبیری مناسب برای ایجاد تعادل نسبی در اقتصاد دانسته و گفت: باید تلاش شود عملیات مربوط به مسکن و طرح‌های ملی مسکن به سمتی برود که بخش تشریفاتی مسکن از بین برود و شاهد نقطه تعادل در اقتصاد کلان باشیم تا مسکن نیز جایگاه خود را پیدا کند. 


١٣:٠٠ - دوشنبه ٤ اسفند ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٢٠    /    تعداد نمایش : ٤٠٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: