چهارشنبه ٠١ ارديبهشت ١٤٠٠
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
اخبار > بازدید رئیس اداره کل اعتبارات بانک مسکن کشور از پروژه های مسکن اقدام ملی استان قم


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید رئیس اداره کل اعتبارات بانک مسکن کشور از پروژه های مسکن اقدام ملی استان قم

 


 


به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان قم، جلسه ای با حضور آقایان: صالحی رئیس اداره کل اعتبارات بانک مسکن , مهندس محمدی مدیرکل دفتر طرح های ملی مسکن دفتر مرکزی , بلدی مدیرکل بنیاد مسکن استان , رضوانپور معاون مسکن شهری  و خاکساری مدیریت شعب بانک مسکن استان به منظور و پیگیری مسائل مربوط به پروژه های اقدام ملی مسکن در دفتر مدیرکل بنیاد تشکیل گردید.

ابتدا بلدی مدیرکل بنیاد مسکن استان ضمن خیرم مقدم به اعضای جلسه گزارش کاملی از  برنامه های در دست اقدام و پیشرفت پروژه های طرح اقدام ملی مسکن توسط بنیاد , ارائه نمود.
ایشان همکاری و تعامل بانک مسکن را در پرداخت تسهیلات  واحد های مسکونی روستایی و شهری را مطلوب دانست و گفت: بنیاد مسکن و بانک مسکن از یک خانواده هستند و بدون شک جهت تحقق اهداف تعیین شده، بنیاد آماده هرگونه همکاری با بانک در این راستا می باشد.

وی با اشاره به اینکه، مهمترین رسالت بنیاد مسکن، محرومیت زدایی و تامین مسکن برای اقشار کم درآمد در جامعه است، خاطر نشان کرد: امیدواریم با حمایت بانک های استان و رفع موانع و مشکلات، بیش از پیش شاهد تسهیل در روند پرداخت تسهیلات به متقاضیان باشیم.

مدیرکل بنیاد مسکن استان قم با اشاره به رسالت بنیاد مسکن که همانا ساخت مسکن و خانه دار کردن قشرهای کم درآمد جامعه می باشد , به ساخت پروژه های اقدام ملی نیز اشاره نمود و ابراز امیدواری کرد تا با همکاری دو مجموعه , سرعت پیشرفت پروژه های یاد شده افزایش یابد.

در ادامه آقای صالحی رئیس اداره کل اعتبارات بانک مسکن کشور گفت: هدف اصلی و مشترک بانک مسکن و بنیاد مسکن را تعامل و همکاری بیشتر و همسویی دو سازمان با یکدیگر در جهت خدمات رسانی به جامعه دانست.

رئیس اداره کل اعتبارات بانک مسکن با قدر دانی از تلاش ها و پیگری های بنیاد مسکن ادامه داد: هم اکنون شاهد تحولات بسیار خوبی در استان قم به ویژه در زمینه اجرای طرح اقدام ملی مسکن هستیم و آماده همکاری در این مورد خواهیم بود.

لازم به ذکر است در پایان اعضای حاضر در جلسه از تمامی پروژه های در حال احداث مسکن اقدام ملی و 270 واحدی افق میدان جوان قم بازدید نمودند.


١٢:١٤ - يکشنبه ٣ اسفند ١٣٩٩    /    شماره : ١٠١٩    /    تعداد نمایش : ٣٨١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: