سه شنبه ٣١ فروردين ١٤٠٠
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
اخبار > دیدار و گفتگو با سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار و گفتگو با سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان قم آقایان: مهندس بلدی مدیرکل بنیاد مسکن استان , صمدی جانشینی معاونت عمران روستایی , کشاورزی مسئول امور زمین با مهندس شعاعی سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان دیدار و گفتگو کردند.
در ابتدا مهندس بلدی ضمن تبریک انتصاب آقای مهندس شعاعی به عنوان سرپرست جدید منابع طبیعی و آبخیزداری استان  با ارائه گزارش کاملی در خصوص تملک زمین و واگذاری آن به روستائیان عزیز اظهار داشت: تملک و واگذاری اراضی روستایی و صدور اسناد مالکیت زمینهای تملکی از جمله مواردی است که هرچند مسائل و مشکلاتی به همراه دارد، اما با تعامل میان دستگاه‌ها این مشکلات قابل حل است.
وی گفت : در بیشتر روستاهای استان تقاضا و درخواست براي دريافت زمين روستايی زياد است و بنياد مسکن آمادگی دارد با برنامه ريزی و همکاری منابع طبيعی در اين روستاها زمين برای واگذاری به مردم عزيز تملک نمايد.
در ادامه سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان از تلاش های بنیاد مسکن در زمینه توسعه روستاها , تعیین  تکلیف اسناد زمین ها و املاک روستایی قدردانی نمود. و گفت: این اداره کل آمادگی همکاری جهت واگذاری زمين مسکونی به افراد واجد شرايط در روستاهای استان را دارد.


٠٨:٢٠ - شنبه ٢٥ بهمن ١٣٩٩    /    شماره : ١٠١٦    /    تعداد نمایش : ٥١٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: