يکشنبه ١٢ تير ١٤٠١

 

جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
اخبار > بررسی مسائل مربوط به آبرسانی به روستاهای استان قم


  چاپ        ارسال به دوست

بررسی مسائل مربوط به آبرسانی به روستاهای استان قم

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان قم طی جلسه ای با حضور آقایان: مهندس بلدی مدیرکل بنیاد مسکن , دکتر بختیاری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان و سرهنگ ایراندوست مسئول بسیج سازندگی درخصوص رسیدگی به وضعیت آبرسانی ره روستاها در محل شرکت آب و فاضلاب  استان برگزار گردید.
ابتدا مهندس بلدی به تشریح فعالیت های بنیاد مسکن در حوزه های شهری و روستایی پرداخت و گفت: تعامل دستگاه های اجرایی مرتبط با یکدیگر، تاثیر بسیاری در شناسایی مشکلات به ویژه در سطح روستاها دارد، به طوری که علاوه بر محرومیت زدایی موجبات توسعه نیز فراهم خواهد شد.
وی تاکید کرد: رفع مشکلات و ایجاد زیرساخت‌های مناسب در روستاها مانع از مهاجرت بی‌رویه روستاییان به شهرها خواهد شدکه ضروری است در این راستا دستگاه های اجرایی مرتبط برای حل مشکلات روستائیان  همکاری بیشتری با این نهاد داشته باشند.
در ادامه دکتر بختیاری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان به نقش موثر بنیاد مسکن در توسعه و آبادانی روستاها و استان اشاره کرد و گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، همواره در راستای محرومیت زدایی و توسعه و پیشرفت استان پیشتاز و گام های مطلوبی برداشته است.
وی ادامه داد: شرکت آب و فاضلاب روستایی آمادگی خود را برای همکاری و تعامل بیشتر در راستای حل مشکلات روستائیان و همشهریان گرامی با بنیاد مسکن استان اعلام می نماید.
لازم به ذکر است در این جلسه مشکلات مربوط به روستاهای طایقان , خدیجه خاتون و جنداب بررسی و تصمیمات مناسب اتخاذ گردید.

 


٠٩:٥٠ - يکشنبه ١ خرداد ١٤٠١    /    شماره : ١٣٨٦    /    تعداد نمایش : ١٣٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: