پنج شنبه ١٨ آذر ١٤٠٠

 

جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
اخبار > ضرورت پیگیری الحاق 560 هکتاری پردیسان در دومین جلسه شورای تأمین مسکن استان


  چاپ        ارسال به دوست

ضرورت پیگیری الحاق 560 هکتاری پردیسان در دومین جلسه شورای تأمین مسکن استان

 به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن ، دومین جلسه شورای تامین مسکن استان با حضور دکتر سرمست استاندار قم , دکتر بهشتی معاون امور عمرانی استانداری ، رحمان نیای مدیرکل دفتر فنی و حمل و نقل استانداری , صبوری مدیرکل راه و شهرسازی ، بلدی مدیرکل بنیاد مسکن استان ,رضوانپور معاون مسکن شهری بنیاد استان و سایر مدیران دستگاههای اجرایی استان در سالن امام جواد (ع) استانداری تشکیل گردید .
در این جلسه که به ریاست استاندار محترم برگزار گردید مهندس بلدی مدیرکل بنیاد مسکن گزارش کاملی از روند اجرایی پروژه های طرح اقدام ملی مسکن ارائه نمود.
در ادامه دکتر سرمست استاندار قم گفت: نباید خود را معطل پیچ و خم های فرآیند قوانین کنیم ما برای تأمین مسکن 19 هزار و 403 واحدی که سهم سالانه قم برای تولید مسکن معین شده است می توان از اراضی 560 هکتاری و تولید مسکن در جوار شهرک های صنعتی و هم چنین بافت فرسوده قم استفاده کنیم.
استاندار قم افزود: با توجه به گذشت 10 ماه از زمان واگذاری اراضی 560 هکتاری هنوز در این زمینه از سوی وزارت راه و شهرسازی اقدامی صورت نگرفته است باید با سرعت پیگیر واگذاری این اراضی برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن و جهش تولید مسکن در استان باشیم. اگر این راضی واگذار شود در زمینه جهش تولید مسکن می توان جلوتر قدم برداریم.

سپس مهندس صبوری مدیرکل راه و شهرسازی استان اظهار داشت: بر اساس طرح جهش تولید مسکن در استان قم سالانه بیش از نوزده هزار واحد مسکونی می بایست احداث شود که این امر نیازمند تأمین زمین در شهر قم و سایر شهرهای استان است.
در پایان جلسه دکتر سرمست استاندار قم بر تعامل دستگاه های اجرایی جهت تسریع در ساخت و ساز مسکن اقدام ملی و خانه دار شدن مردم محروم تأکید نمودند.

 


٠٩:١٢ - دوشنبه ١٢ مهر ١٤٠٠    /    شماره : ١١٥٧    /    تعداد نمایش : ١١٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: